03 Oca 2016
Ocak 3, 2016

Contract Plus PVC Zemin Kaplama

0 Yorum

Contract Plus Ana ResimContract Plus serisi, bu fiyat aralığındaki homojen zemin kaplamaları için yepyeni, yönsüz tasarım imajı sunar.

Contract Plus genel özellikleriyle: 2.00 mm kalınlıkta, homojen yapılı, yüzeyi PUR aşınmazlık kürü ile güçlendirilmiş, Grup P, Tarkett markalı bir pvc zemin kaplama malzemesidir.
Bütçeniz kısıtlıysa fakat şık ve heyecan verici bir tasarım ifadesine ihtiyacınız varsa, Contract Plus bu aralıkta yepyeni bir tasarım alternatifi sunar.

Contract Plus aşınma sınıfı P içinde yer almakta ve sağlık kurumları, okullar, mağazalar gibi yoğun trafiğe sahip ticari kullanımlar için tavsiye edilmektedir.

Contract Plus’ı tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli kriter, malzemenin zamanla cila gerektireceği gerçeğidir. Eğer ki cila atılacak mekanın en az 24 saat kapatılması mümkün değilse, bu alanlarda tercih edilmemesi gerektiğini savunuyoruz.


Contract Plus’ın benzersizliği, deseninde yatar. Bu fiyat aralığındaki diğer tüm zemin kaplamalarından farklı olarak, yönlü değil yarı yönlüdür; bu da onu daha canlı ve görsel olarak ilginç hale getirir.

Contract Plus nazik tasarımlar için mükemmel bir seçimdir ve birçok ticari binada heyecan verici iç tasarımlar yaratmak için ihtiyaçlarınızı karşılar.
Yeni tasarımın, yaratıcılık özgürlüğü sunan 12 canlı ve modern renkten oluşan bir koleksiyonu bulunmaktadır.

Contract Plus Özellikleri

  • Yeni yönsüz tasarım ifadesi
  • Paranızın karşılığı
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Az bakım için PUR yüzey işlemi
Contract Plus ürün kartelasına aşağıdaki görselden ulaşabilir, renk ve desenleri ayrıntıları ile inceleyebilirsiniz..

Ürün kartelamızdaki desenleri canlı canlı 3 boyutlu olarak denemek isterseniz. Sitemizde bulunan MEKANINIZI TASARLAYIN sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada istediğiniz alanda istediğiniz zemin desenini ve rengini uygulama üzerinde test edebilirsiniz.

Contract Plus serisine ait, daha önce firmamız tarafından uygulanan ve ana üretici firma tarafından uygulama alanına örnek olsun diye döşenen zemin çeşitlerini görmektesiniz

 

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir