20 Eki 2016
Ekim 20, 2016

Desso Airmaster

1 Yorum

desso-airmaster

Desso Airmaster

Günlük yaşamımızın büyük bir bölümünü iç mekanlarda geçiririz. Bu nedenle iç mekanın hava kalitesinin yüksek değerde olması gerekir. İç mekan hava kalitesinin sağlığımız üzerinde birebir etkisi olduğunu unutmamalı; ofis, okul, kamu kuruluşu gibi alanlarda ürün seçimi yaparken muhakkak iç mekan hava kalitesi değerine (VOC) bakmalıyız.

Partiküller (PM10, PM2,5) ve tozlar alerjinin yanı sıra daha ciddi pek çok rahatsızlığa sebep oluyor. Bu rahatsızlıklar ilerlediği takdirde kalp ve akciğer rahatsızlıklarına dönüşebiliyor.

Airmaster, havayı temizleyen halı!

Desso patentli airmaster teknolojisi ile seramik, granit, mermer gibi sert zeminlere göre 10 kat, standart halılara göre ise4 kat daha fazla partikülü ve tozu halı yüzeyinde tutuluyor. Bu teknoloji tutulan tozların ve partiküllerin ortamda yayılmasını engelliyor. Bu partikül ve tozlar elektrikli süpürgeyle rahatlıkla temizlenebiliyor. Desso Airmaster iç mekan hava temizliği konusunda uzman, bağımsız Alman GUI Enstitüsü tarafından Gold/Altın derecesi ile sertifikalandırılmıştır. Airmaster, Cradle to cradle sertifikalıdır.

Satış ve Uygulama

Dünyanın en büyük zemin kaplama şirketleriyle ortak çalışma yürüten Mast Yapı ve Zemin Kaplamaları, Desso Halı konusunda da uzman kadrosuyla pek çok mimari büro ve inşaat şirketinin olduğu gibi sizlerinde çözüm ortağı olabilir. Desso hibrid çimden tutun karo halıya kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Desso Türkiye‘de yalnızca karo ve rulo halı satışına imkan veriyor. Karo ve rulo halılarla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz
Bir Yorum | Desso Airmaster
  1. Ofisimizde tercih ettik. Çok memnun kaldık


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir