16 Eyl 2016
Eylül 16, 2016

Forbo Allura LVT

0 Yorum

Dünya’nın en büyük zemin kaplama malzemeleri üreticilerinden Forbo,  gelişen ve kullanımı hızla yaygınlaşan LVT (Lüks Vinil Karosu) grubuna yeni bir ürünle damga vurmaya hazırlanırken, Mast Yapı ve Zemin Kaplamaları olarak sizlere bu ürünün satışı ve uygulaması konusunda her türlü bilgi vermeye hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

forbo-allura-lvt

Forbo Allura LVT

Yeni trendlere hızla ayak uyduran sektörün öncü üreticilerinden Forbo Allura LVT koleksiyonu ile LVT konusunda da kendisine hızla yer buldu. Allura LVT taş, ahşap ve beton yüzey görünüme sahip farklı renk ve desen seçeneği sunan serileriyle modern mekanlar için zemin tasarımları sunuyor. Öyle ki mekan tasarımı sırasında farklı karo ve plank ebatı ile özel kombinasyonlar yapmanıza da olanak sağlıyor. Ürün heterojen olup, klik yöntemle döşenmektedir.

Allura LVT düşey açılı klik sistemi ile serbest döşenebilir bir vinil karosudur. Öyle ki alt döşeme hazırlığının düzgünlüğü garanti edildiği takdirde, yüzeylerde her hangi bir zemin yapıştırıcısına ihtiyaç duymadan uygulama yapılabiliyor.

Yüzeyindeki çizilme dayanımı yüksek, yoğun yaya trafiğine dayanıklı özel “PUR” koruma tabakası ile kolay temizlik ve bakım sağlıyor. Zaman içinde doğabilecek yenileme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.
Ofis, mağaza, restoran, otel vb. yaya trafiğinin yoğun olduğu ticari mekanlar için vazgeçilmez zemin kaplama malzemesidir.. Renovasyon projelerinde düşük maliyetle hızlı ve kolay montaj sağlıyor.

Avrupa REACH yönetmeliğine uyumlu olan yeni Allura LVT serisi %50’nin üzerinde doğal kaynaklardan elde edilmiş malzeme içerir ve geri dönüşüm ya da enerji geri kazanımı ile yenilenebilir.

Satış ve Uygulama

Tüm Forbo ürünlerinin olduğu gibi, Allura LVT’nin de satışı ve uygulaması Mast Yapı ve Zemin Kaplamaları olarak tarafımızca yapılmaktadır. Allura LVT ürünüyle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz katalog, teknik föy, fiyat ve uygulama detaylarıyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir