15 Eyl 2016
Eylül 15, 2016

Forbo Sarlon Traffic

0 Yorum

forbo-sarlon

Forbo Sarlon Traffic

Forbo Flooring tarafından üretilen Forbo Sarlon Traffic, ticari tip bir zemin kaplama malzemesi olup EN 651 standardına uygundur. Heterojen yapıda, Grup T aşınma sınıfında bir vinil zemin kaplaması olan Sarlon Traffic, %100 yeşil enerji kullanılarak geliştirilip üretilmektedir. Ürün NF-UPEC.A standardına göre 19 dB akustik performans sertifikasına sahip olmasının yanı sıra 0,11 kalıcı batma direncine sahiptir.

Forbo Türkiye pazarında sunduğu Sarlon Trafic, çizilme dayanımı yüksek, kir tutmayan “Overclean XL” yüzey koruma kürü sayesinde bakım kolaylığı sağlayarak malzemenin yaşam ömrünü uzatıyor ve bakım maliyetini en aza indiriyor. Böylelikle kullanım süresince cilalamaya gerek kalmıyor. Buna ek olarak üretim sırasında ürüne, Forbo “Biostatic” işlemi uygulanmıştır. (fungistatik ve bakteriostatik)

Yasaklanmış ve / ve ya insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratacak hiçbir madde (phthalate, formaldehit, pentaklorofenol, ağır metaller, CMR 1A ve 1B) içermeyen Forbo Sarlon Trafic; Avrupa REACH Yönetmeliği ile uyumlu. Ayrıca, Sarlon Trafic %50’nin üzerinde doğal kaynaklardan elde edilmiş doğal materyal içeriyor. Sarlon Traffic, geri dönüştürülerek ve ya enerji geri kazanımı ile yenilenebilir özelliğe sahip bir üründür.

Sarlon Traffic’in garanti süresi yedi yıl olup, Forbo Flooring bina giriş sistemlerinin, tüm bina girişleri için, belirtilen uygulama yönergelerine uyularak yapılması durumunda bu garanti süresine ek olarak ücretsiz altı yıl daha ekleniyor.

Satış ve Uygulama

Dünyanın en büyük zemin kaplama malzemeleri üreticilerinin Türkiye’de bayiliğini yürüten Mast Yapı ve Zemin Kaplama, Sarlon Traffic dahil tüm Forbo ürünlerinin satışını ve uygulamasını yapmaktadır. Siz de zemin kaplama alanında bir çözüm ortağı arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir