15 Eki 2016
Ekim 15, 2016

Gerflor Zemin Kaplama

0 Yorum

Gerflor Türkiye

Gerflor Flooring Company; Fransa merkezli, yaklaşık 50 yıldır, Avrupa ve Uzak Doğu ülkelerinde pvc zemin kaplama ürünleri üretimleri yapan bir şirket olup, zemin kaplama sektöründe dünyanın en büyük ikinci üreticisidir.

Gerflor Türkiye‘de 20 yılı aşkın süredir tercih edilen bir marka olup, Mast Yapı ve Zemin Kaplama ile ilişkileri bu yıllara dayanmaktadır.

Gerflor Zemin, son bir kaç yıla kadar homojen pvc zemin kaplama ürünleri üretse de modern zemin kaplama ürünlerinde yaşanan değişime ayak uydurup LVT (Lüks Vinil Karosu) üretimine de başlamıştır.

Gerflor Türkiye’de bayilikler aracılığıyla hizmet vermekte olup, Mast Yapı Gerflor’un en büyük iş ortaklarından biridir.

Siz de zemin kaplama alanında ihtiyaç bir çözüm ortağına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere doğru ürünü doğru yerde kullanma, teknik bilgi ve fiyat konularında hizmet verebiliriz.

Gerflor Flooring Company’in üretimini yapmış olduğu ürün grupları:

  • Homojen Pvc Zemin Kaplama
  • LVT (Lüks Vinil Karosu) zemin kaplama

Gerflor özellikle son yıllarda üretimini Çin’deki fabrikasında yaptığı Action ürünüyle kamu yatırımlarında tercih edilen bir marka haline geldi. LVT sektöründe ise Creation ve Creation Click ürünüyle bu alanda da ne kadar rekabetçi olduğu gösterdi.

Gerflor Türkiye ve diğer ülkelerde bayilikler ve distribütörlükler tarafından temsil edilmekte olup, uygulamalarını bu kanaldan yürütmektedir. Siz de Gerflor ürünleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir