27 Ara 2015
Aralık 27, 2015

IQ Granit PVC Zemin Kaplamaları

1 Yorum

tarket bilgiFirmamız zemin kaplamaları alanında 40 yılı geride bırakan fransız devi, tarkett ile çalışmaktadır ve IQ Gravit, Tarkett firmasının en çok tercih edilen serilerinin başında gelmektedir. IQ Granit geçtiğimiz yıllarda piyasada kendini artık kanıtlamış zemin kaplama malzemelerinden biridir. Yüzlere mimar iç mekanları tasarlarken zemin kaplamalarında IQ Granit çözümlerini tercih etmektedir. IQ Granit ürünlerini kullananlar iyi bilir ki diğer zemin kaplama türlerine göre IQ Granit benzersiz temizlenme özelliğine sahiptir ve düşük bakım giderleri ile kullanıcılarını memnun etmektedir.

Tarkett zemin fransa kaynaklı açıklamalara göre ticari yapılar, ofisler, öğretim alanları ve her türlü zemin alanlarında dünya genelinde 60 milyon metre kare döşenmiştir. Bu istatiktikte bu homojen yapıda olan pvc zemin kaplama çeşidinin ne kadar tatmin edici özelliklere sahip olduğunun en belirgin kanıtıdır.

Bir iç mimarın en çok ihtiyacı olan şey, renk ve desenlerin ozgürlüğünü kısıtlamayacak kadar çeşitli olmasıdır. Bu mimarı daha çok yaratıcılığa iter ve ortaya muhteşem sonuçlar çıkar. IQ granit ‘in en belirgin özelliklerinden biride özgürlüğünüzü kısıtlamayacak kadar renk ve çeşidi bünyesinde barındırmasıdır.

IQ Granit Özellikleri

  • Çeşit çeşit renk ve özgün tasarım seçenekleri
  • Dünya’da toplam 60 milyon metrekare kullanım referansı
  • Yüzey yenileme özelliği ile ilk günkü gibi
  • Cila gerektirmeyen özellik
  • Diğer serilerimiz ile %100 uyumludur.
  • %100 geri dönüşümlüdür.
IQ Granit PVC zemin kaplama alanında 60 milyon metrekare kaplama ile dünya genelinde lider durumda. Sizlerde IQ Granit’in çeşit çeşit desen desen ürün kartelasını görmek ve muhteşem desenlere ulaşmak isterseniz aşağıdaki ürün kartelamıza tıklayabilirsiniz.

Ürün kartelamızdaki desenleri canlı canlı 3 boyutlu olarak denemek isterseniz. Sitemizde bulunan MEKANINIZI TASARLAYIN sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada istediğiniz alanda istediğiniz zemin desenini ve rengini uygulama üzerinde test edebilirsiniz.

IQ Granit ‘in daha önce kullanılan alanlardan çeşitli görüntüleri içermektedir. Resimlerde IQ Granit kartelasından çeşitli modeller kullanılmıştır. Resimleri büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz
Bir Yorum | IQ Granit PVC Zemin Kaplamaları
  1. gerçekten çok kaliteli bir malzeme. renklerine bayıldım


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir