01 Oca 2016
Ocak 1, 2016

IQ Natural PVC Zemin Kaplama

2 Yorum

IQ Natual Ana ResimÇevre dostu ve sürdürülebilir inşaat teknikleri ve malzemelerine yönelik talep hiç bu kadar çok olmamıştı.

İnsanlar yaşadıkları ve çalıştıkları yerlerin sağlıklı olduğundan, sadece günümüzün değil geleceğin de ihtiyaçlarını yansıtan daha iyi binalar inşa etmek için her şeyin yapıldığından emin olmak istemektedir. iQ Natural, Tarkett’in bu taleplere yenilikçi yanıtıdır: sürdürülebilir çözümler için en yüksek standartları karşılayan bir vinil zemin kaplama. iQ Natural ayrıca, iQ ürün gamının tüm avantajlarına sahiptir ve çevresine uyum sağlayan bir performans gösterir. iQ Natural, vinil zemin kaplamalarının yeni doğasıdır.

Tarkett her zaman zemin sektöründe yeniliğin öncüsü olmuştur. iQ Natural ile, daha çevre dostu ve daha çok performans sunan zemin kaplama çözümlerini müşterilerimize getiriyoruz. iQ Natural her tür ticari uygulama için, özellikle de sağlık, eğitim, perakende sektörünün ve ofislerin yoğun trafiğe sahip ve talepkar dünyası için doğal çözümdür.

iQ Natural her tür ticari uygulama için, özellikle de sağlık, eğitim, perakende sektörünün ve ofislerin yoğun trafiğe sahip ve talepkar dünyası için doğal çözümdür.

IQ Natural Özellikleri

  • %75 yenilenebilir malzeme
  • Yenilenebilir kaynaklara dayalı yeni bir plastikleştirici
  • %100 geri dönüştürülebilir
  • Avrupa standartlarından 40 kat daha az VOC emisyonu
  • Daha az su, enerji ve deterjan kullanımı; temizleme ve bakım maliyetlerinde %30 azalma
  • Piyasadaki en iyi yaşam döngü maliyeti
  • Benzersiz Yüzey Yenileme Özelliği
  • Asla cila gerektirmez

Teknik bilgi

IQ Natural serisi hakkında kısa bilgilendirmelere ozelliklere ve ürün kartelasına aşağıdaki galeri resimlerinin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ürün kartelamızdaki desenleri canlı canlı 3 boyutlu olarak denemek isterseniz. Sitemizde bulunan MEKANINIZI TASARLAYIN sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada istediğiniz alanda istediğiniz zemin desenini ve rengini uygulama üzerinde test edebilirsiniz.

IQ Natural serisine ait, daha önce firmamız tarafından uygulanan ve ana üretici firma tarafından uygulama alanına örnek olsun diye döşenen zemin çeşitlerini görmektesiniz

 

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz
2 Yorum | IQ Natural PVC Zemin Kaplama
  1. İlginize çok tesekkur ederiz Çok beğendik

  2. Doğal oluşu nedenyle tercihimiz oldu


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir