02 Oca 2016
Ocak 2, 2016

IQ Optima PVC Zemin Kaplama

1 Yorum

IQ Optima Ana ResimOlağanüstü performansı ve özel renk paleti, biçimleri ve aksesuarları ile iQ Optima, gerçekten çok çözümlü bir teklif sunma potansiyeli ile tasarımı bir araya getiriyor.

iQ Optima, hastanelerden okullara, otellere veya ofislere, ıslak alanlardan yatak odalarına kadar tüm ortamlarda tek bir çözüm veya çevre kusursuz uyum sağlayan eksiksiz bir çözümler bütünü sunabilir.

Yenilenmiş iQ Optima serisi, homojen vinil malzemeyi yepyeni bir tasarım potansiyeliyle ve renk sayısı ikiye katlanarak 30’dan 64’e ulaşan yelpazesiyle buluşturuyor. Yeni biçim ve aksesuarların –karolar, döşeme tahtaları, akustik ve kaymaz, ayrıca çok renkli kaynak kordonları– eklendiği iQ Optima, birçok çözüm sunan gerçek bir teklif.

iQ Optima, kullanışlı nötr grilerden canlı renklere uzanan yelpazesi, kullanıcı dostu konforu ve ahşap görünümüyle her ortama uygun bir renk ve tasarım çözümü sunuyor. Bu kadar çok seçenek sayesinde, duruşu ve fonksiyonu değişse de performanstan ödün vermeden tüm alanlarda akıp giden sonsuz bir yüzey oluşturmak mümkün.

iQ Optima, Essence renk serisinin özel karakteriyle uyum sağlamak için kabartmalı döşeme tahtaları ve kabartmalı ruloların yanı sıra kenarları eğimli benzersiz bir döşeme tahtası formatını piyasaya sürüyor. Bu ürünler gerçek ahşap görünümü ve hissi yaratırken iQ performansının tüm özelliklerini koruyor – kuru fırçalanabilmesi dahil.

IQ Optima Özellikleri

  • 64 renk ve desenden oluşan geniş yelpazesiyle eskimeyen bir klasik
  • Özel kabartmalı yüzeyi ve farklı biçimlerle sunulan yeni Essence koleksiyonu
  • iQ Benzersiz yüzey yenileme özelliği
  • Piyasadaki en iyi yaşam döngüsü maliyeti
  • Ölçülebilir seviyenin altındaki VOC miktarı ve ftalat içermeyen formülü
  • %100 geri dönüşümlü

IQ Optima Ayrintilari

IQ Optima serisine ait en son ürün kartelasına ve ürün özelliklerine görsel olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Ürün kartelamızdaki desenleri canlı canlı 3 boyutlu olarak denemek isterseniz. Sitemizde bulunan MEKANINIZI TASARLAYIN sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada istediğiniz alanda istediğiniz zemin desenini ve rengini uygulama üzerinde test edebilirsiniz.

IQ Optima serisine ait, daha önce firmamız tarafından uygulanan ve ana üretici firma tarafından uygulama alanına örnek olsun diye döşenen zemin çeşitlerini görmektesiniz

 

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz
Bir Yorum | IQ Optima PVC Zemin Kaplama
  1. Fiyatlarınız piyasaya göre çok uygun, kaliteniz ise çok iyi. ilginize teşekkürler murat bey


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir