Linolyum (Linolium) Zemin Kaplama

1Eskisinden daha da doğal ve çevre dostu

Saf ve yenilenebilir malzemelerden yapılmış geri dönüştürülebilir bir zemin malzemesi, çocuklarınızın sağlığı ve geleceği için en iyisidir. Linoville, 1898 yılından bu yana formülasyonu değiştirilmeden üretilir ve solvent içermeyen xf²™ yüzey korumasıyla sentetik malzeme kadar sağlam ancak tamamen doğaldır. Ayrıca sağlıklı hava solumanız için en iyi iç mekan hava kalitesine

 

2Daha rengarenk

Rengin güzelliği ürünün doğallığından gelir. Malzemenin doğal güzelliğini yansıtan zamandan bağımsız klasiklerden, yeni çağdaş stillere kadar, projenizdeki yaratıcı dokunuşları arttırmak için renk seçenekleri %40 arttırıldı. Linoville uzman renk danışmanlığı ile “exclusive” tasarım seçenkleri sunuyor.

 

 

3Hem daha dayanıklı hem de temizlemesi daha kolay

Sizi Tarkett’in yepyeni yüzey güçlendirmesi ile tanışmaya davet ediyoruz: Tarkett xf²™

2. nesil yüzey koruma sistemi xf²™ ile arttırılmış aşınma direnci ve temizlik malzemesi ihtiyacını azaltarak düşük maliyetli bakım sunar. Yeni yüzey koruması xf² sayesinde, zemininize ömür boyu cila atmanıza gerek kalmaz. Hem dayanıklılığı artar hem de daha kolay temizlenir.

4Konforunuz için tasarlandı

Konforunuz için bir zemin malzemesinin hem ses hem de ısı yalıtımı sağlaması önemlidir. Bütün Linoville serisinde bu konforu bulacaksınız; serinin bütün renklerinde 18 dB ile akustik opsiyonu (Linoleum Silencio xf²™) bulunmaktadır. Ayrıca kompakt malzemenin altına 14 dB akustik performas seviyesi olan Elafono mantar kullanabilirsiniz.

 

TANITIM VIDEOSUNU İZLEYİN

http://www.pvczeminkaplamam.com/wp-content/uploads/2015/12/Linolyum-1.jpg
http://www.pvczeminkaplamam.com/wp-content/uploads/2015/12/Linolyum-2.jpg
http://www.pvczeminkaplamam.com/wp-content/uploads/2015/12/Linolyum-3.jpg
http://www.pvczeminkaplamam.com/wp-content/uploads/2015/12/Linolyum-4.jpg
http://www.pvczeminkaplamam.com/wp-content/uploads/2015/12/Linolyum-6.jpg
http://www.pvczeminkaplamam.com/wp-content/uploads/2015/12/linolyum-7.jpg
http://www.pvczeminkaplamam.com/wp-content/uploads/2015/12/Linolyum-8.jpg