23 Kas 2016
Kasım 23, 2016

PVC Yer Kaplama

0 Yorum

lamine parke-laminat parke

PVC Yer Kaplamaları

Son yıllarda trend haline gelen PVC yer kaplama ürünleri sunmuş olduğu sonsuz seçenek ile tasarımlarımızdaki seçimlerimizi kolaylaştırıyor ve özgürleştiriyor. Zeminde görmek istediğimiz her görseli görebilirken, binaya ağırlık yapmaması, tadilat ve tamirat kolaylığı sağlaması, insan sağlığı ve ekolojik denge üzerinde olumsuz etki yaratmaması, temizlik ve bakım kolaylığı en büyük avantajlarından yalnızca bir kaçı.

PVC Yer Kaplama Malzemeleri

Pvc yer kaplaması malzemelerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Okul, hastane, ofis, otel gibi pek çok alanda tercih edebilirsiniz.

Pvc yer kaplama malzemelerini sınıflandırmak gerekirse;

– Homojen pvc zemin kaplama malzemeleri

– Heterojen pvc zemin kaplama ürünleri

– LVT (Lüks Vinil Karosu) zemin kaplama ürünleri

Homojen pvc zemin kaplama malzemeleri son yıllarda artan rekabetle renk seçeneklerinde giderek artan bir grafik sergiliyor; heterojen pvc zemin kaplama ürünlerinde ise görsel anlamda zenginleşmiş durumda ahşap, taş dilediğiniz her görsel heterojen ürün grubu içerisinde yer alıyor. Aslında LVT dediğimiz lüks vinil karoları, heterojen grup içindeydi ancak artan talep yeni bir ürün grubu olarak görülmesine sebep oldu.

LVT zemin kaplama malzemelerinin kullanım alanları sıklıkla ofis, mağaza, idari binalardır. LVT grubu içerisinde yüzlerce renk ve desen seçeneği sunar. Ahşap, taş, metal, deri, beton gibi pek çok görsele sahiptir.

Satış ve Uygulama

Dünyanın en büyük zemin kaplama şirketleriyle iş ortaklığı yürüten Mast Yapı, doğru ürünü doğru mekanda kullanma konusunda sizlerin çözüm ortağıdır. Siz de tasarımlarınız için fikir almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir