12 Mar 2016
Mart 12, 2016

PVC Zemin Kaplama Fiyatları

0 Yorum

Primo Premium 2

PVC ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

Pvc zemin kaplama fiyatları, ofis, hastane, okul, kamu kuruluşu gibi mekanlarının zeminlerini yeni yaptıracak veya tadilat yaptıracak kişilerin aklına gelen ilk sorudur. Bu soruya bu yazımız üzerinden direkt olarak cevap vermemiz mümkün değildir. Her ürün ve hizmette fiyatı belirleyen bir takım unsurlar vardır. Bunlar; malzemenin cinsi,  kalitesi, içeriği, kullanım süresi, garanti süresi, işçilik kalitesi, işin büyüklüğü, işin yeri gibi unsurlardır.

Seçeceğiniz ürünün ne olduğu ve işin büyüklüğü de çok etkilidir. Örneğin: İstanbulda 100 m2  hastane zeminini homojen bir pvc zemin kaplama malzemesiyle kaplatmak istiyorsunuz.  Bu iş için Eclipse Classic ürününü seçtiniz. Alacağınız fiyatlar;

Malzeme+işçilik+nakliye+hammaliye+kaynak kordonu+yapıştırıcı dahil : 15.00 €/m2 ile 18.00 €/m2 arasında değişir. Buna ek olarak tesviye şapı fiyatı 0.90 €/kg. Talep edilirse süpürgelik veya kepli yastık fiyatı 1.25 €/mt’dür. Bu fiyatlar Kdv hariç fiyatlardır.

Böyle bir iş için daha üst segment bir ürün olarak IQ Optima‘yı tercih ederseniz, alacağınız fiyatlar:

Malzeme+işçilik+nakliye+hammaliye+kaynak kordonu+yapıştırıcı dahil : 18.50 € / m2 ile 21.00 €/m2 arasında değişir. Buna ek olarak tesviye şapı fiyatı 0.90 €/kg. Talep edilirse süpürgelik veya kepli yastık fiyatı 1.25 €/mt’dür. Bu fiyatlar Kdv hariç fiyatlardır.

Elbette pahalı olan kesin kalitelidir diye bir düşünce için doğrudur diyemeyiz. Ancak muhakkak etkisi vardır.

Pvc zemin kaplama sektöründe fiyat anlamında çok ucuz malzemelerden şüphelenmeniz de fayda var.

Ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için alanında uzman, arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir