03 Oca 2016
Ocak 3, 2016

Standart Plus PVC Zemin Kaplama

1 Yorum

Standart Plus Ana Resim

 

 

 

Standard Plus, çok amaçlı işlevsellik sunan ve paranızın karşılığını veren homojen zemin kaplamaları serisidir.

Standard Plus genel hatlarıyla: 2.00 mm kalınlığa sahip, yüzeyi PUR aşınmazlık kürüyle güçlendirilmiş, homojen yapıda, Tarkett firmasının bir ürünüdür.
Klasik, yönlü desen ve yenilenmiş renk koleksiyonu, ticari alanlarda modern ve çekici iç mekanlar yaratmak için harika fırsatlar sunar. Standard Plus sağlık kurumları, okullar, mağazalar gibi yoğun trafiğe sahip ticari kullanımlar için tavsiye edilmektedir.

Standard Plus, kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde cila gerektiren bir malzeme olması, tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli kriterdir.

22 yeni renk, her çeşit ticari kullanımda modern ve çok yönlü seçeneklerden oluşan geniş bir yelpaze sunacak şekilde geliştirilmiştir. Renklerin çağdaş bir his uyandırması, her birini yıllar geçse de modern görünecek bir zemin kaplama tercihi haline getirir.

Standard Plus, daha kolay ilk bakım ve gelecekteki bakım işlemleri için daha iyi bir temel sunarak, bir PUR yüzeyinin avantajlarını sağlar.

Standard Plus, 1.5 ve 2 mm kalınlığındaki karolar ve rulolar halinde satılmaktadır. Bu durum, kaplamanın taşınması ve döşenmesi sırasında uygun koşullar sağlar ve sonucun mükemmel olmasını kolaylaştırır.

Standart Plus Özellikleri

  • 2 mm kalınlıkta karolar ve rulolar
  • Yenilenmiş renklerde klasik tasarım
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Az bakım için PUR yüzey işlemi
Standart Plus ürün kartelasına aşağıdaki görselden ulaşabilir, renk ve desenleri ayrıntıları ile inceleyebilirsiniz..

Ürün kartelamızdaki desenleri canlı canlı 3 boyutlu olarak denemek isterseniz. Sitemizde bulunan MEKANINIZI TASARLAYIN sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada istediğiniz alanda istediğiniz zemin desenini ve rengini uygulama üzerinde test edebilirsiniz.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz
Bir Yorum | Standart Plus PVC Zemin Kaplama
  1. Standart Plus ürününüzden çok memnun kaldık. Bi sonraki gemimizdede tercih edeceğiz


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir