15 Eyl 2016
Eylül 15, 2016

Tandus Halı

0 Yorum

Dünyanın en büyük zemin kaplama malzemeleri üreticisi Tarkett, 2012 yılı itibariyle Amerikan Tandus Flooring şirketini satın alarak ürün gamını geliştirmeye devam etti. Tarkett Türkiye bayisi Mast Yapı ve Zemin Kaplama‘da artık Tandus ürünlerinin satışını yapmakta olup, Tandus ürünleriyle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü katalog, teknik föy, fiyat ve uygulama bilgisi hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tandus Flooring Co.

Yıllık 340 milyon €’luk cirosuyla dünyanın en büyük halı üreticilerinden olan Tandus, 1400’den fazla çalışanı ile  2012 sonu itibariyle Tarkett tarafından satın alındı. Tasarımı ve üretimleriyle trendleri belirleyen, sektörün  lider iç mekân zemin kaplamaları ve spor zemin kaplama malzemeleri üreticisi olan Tarkett, Tandus’un katılımıyla ticari halı sektörüne güçlü bir adım attı.

Kuruluşu 1800’lü yılların ilk yıllarına dayanan 200 yılı aşkın süredir halı üretimi yapan Tandus, özellikle hibrid esnek zemin (POWERBOND) döşemesini 1967 yılında icat ederek sektöre öncülük ve liderlik etmeye başlamıştır.

Çevrecilik bilincini üst seviyede önemseyen Tandus, sektörde kapalı devre su sistemini kullanan ilk firma olmuştur. Bu sayese günümüzün büyük sorunlarından biri haline gelen doğal kıt kaynakların verimli ve olabildiğince az kullanımını sağlama konusunda halı sektörünün öncüsü olmuştur.

Powerbond taban yapısıyla hedeflenen halının konforlu olduğu kadar PVC kadar dayanıklı olmasıdır. Tandus’un da dediği gibi Halı gibi konforlu, PVC gibi dayanıklı:Powerbond! Tandus Powerbond tabana güveni o kadar yüksek ki okul, hastane ve kamu kuruluşlarında dahi halı kullanımına yönlendiriyor. Özellikle Amerika’da Tandus’un Powerbond halılarının kullanıldığı hastaneler, okullar ve kreşler fazla sayıda var.

Satış ve Uygulama

Dünya’nın en büyük zemin kaplama malzemeleri üreticilerini sizinle buluşturan Mast Yapı ve Zemin Kaplamaları, Tandus Halı konusunda da sizlerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Tandus ürünleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir