07 Oca 2017
Ocak 7, 2017

Tarkett Bayileri

0 Yorum

 

Tarkett Bayileri

Tarkett Flooring Company, 130 yıllık geçmişe sahip, dünyanın en büyük zemin kaplama ürünleri üreticisidir. 30’dan fazla fabrikada üretim yapan Tarkett Flooring, Fransa merkezli bir şirket olup, esnek zemin kaplama sektörünün lider üreticisidir. Tarkett Flooring Co’nun üretimini yapmış olduğu ürün grupları:

  • PVC zemin kaplama ürünleri: Homojen ve Heterojen
  • Parke kaplama: Lamine parke ve Laminat parke
  • Halı kaplama: karo halı ve rulo halı
  • Linolyum
  • LVT (Luxury Vinyl Tiles)

Tarkett Flooring Company şirketi satın almalarla büyüten bir şirket olup, son yıllarda yaptığı atılımlarla Gamrat Flooring (PVC Üreticisi), Tandus Flooring (Halı üreticisi) ve Desso Flooring (Halı üreticisi) firmalarını satın aldı. Yapmış olduğu satın almalarla ürün gamını da genişleten Tarkett Flooring ürünlerinin satışını ve uygulamasını iş ortakları aracılığıyla yapmaktadır.

Tarkett Flooring Company, son kullanıcılara direkt satış yapmamaktadır.

 

Tarkett ve Mast Yapı İş Ortaklığı

Mast Yapı ve Zemin Kaplama Çözümleri, Tarkett Türkiye’nin en büyük iş ortaklarından olup, Türkiye’de ve Türki Cumhuriyetler’de pek çok referansa sahiptir. Tarkett ürünlerinin satışının yanı sıra uygulaması alanında da sizlere gerekli desteği alanında uzman satış ve uygulama kadromuzla Türkiye’nin dört bir yanına 7/24 hizmet verebiliyoruz.

Mast Yapı, Tarkett’in Türkiye’deki en büyük iş ortaklarındandır!

Sizde alanında uzman ve deneyimli bir kadrosuyla, binlerce m2 referansa sahip bir çözüm ortağıyla çalışmak istiyorsanız; bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir