11 Haz 2016
Haziran 11, 2016

Tarkett ID Square

6 Yorum

slideshow_lvt

Tarkett Hakkında

Tarkett, 100 yılı aşkın bir süre önce İsveç’te lamine parkenin mucitleri tarafından temelleri atılan, bugün dünyanın en büyük PVC üreticisi haline gelmiş bir zemin kaplama ürünleri üreticisidir. Büyük oluşunu yalnızca üretim kapasitesine bağlamak doğru olmaz. Bunun yanında sektöre yön veren ve trendleri belirleyen bir şirket olduğunu da belirtmemiz lazım. Mast Yapı ve Zemin Kaplamaları olarak bu dünya devini ülkemizde ve Türki Cumhuriyetler’de temsil etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Tarkett, LVT yani Lüks Vinil Karoları serisinde yer alan Square serisini 2016 yılı itibariyle ID Square olarak yeniledi. Sizleri Square ve ID Square arasındaki farklardan kısaca bahsederken, ID Square’i de tanıtmış olacağız.

ID SQUARE

Tarkett’in “Zemin yeni oyun alanınız” sloganıyla başladığı 2016 yılında yeni ürünler piyasa sürerken aynı zamanda mevcut serilerini de yeniledi. Yenilemiş olduğu ürünlerin başında Square serisi geliyor. Yaratıcılığını vurgulamak ve yapılan yeniliklere dikkat çekmek için square’in adına ID’yi ekledi.

Eski Square serisi: 4.00 ve 4.70 mm kalınlığında 50×50 cm ölçülerinde, kısıtlı ve soluk renklerle sahip bir kreasyon iken,

Yeni ID Square serisi: 4.50 mm toplam kalınlığı, renklere göre değişkenlik gösteren ebatları (50×50, 60×60, 20×120 vb), canlı renkleri ile seriye yeni eklenen beton ve ahşap görünüm efektleriyle, hem görsel hem de kullanım açısından bizleri tatmin ederken, malzemenin içeriğindeki doğallık oranının da artmış olması çevre ve insan sağlığı üzerinde oluşması muhtemel risklerinde ortadan kalktığı anlamına geliyor.

ID Square türü ürünler Postit vari bir yapıştırıcıyla yükseltilmiş döşeme üzerine uygulanmaktadır. Bu nedenle modern ofislerin, çağrı merkezlerinin, yönetim binalarının vazgeçilmezi haline gelen yükseltilmiş döşemelerin üzerine ID Square uygulanmaktadır.

ID Square ürünüyle ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz
6 Yorum | Tarkett ID Square
  1. Yükseltilmiş döşeme ve tarkett squarei kendilerine anahtar teslim yaptırdık. harika iş çıkardıklar. tavsiyemizdir.

  2. Veysel Keskinoğlu 17 Temmuz 2016 saat 03:27 Cevapla

    Ofisimizin zemin kaplama işini yaptılar ve çok beğendik

  3. emeğinize sağlık çok güzel oldu

  4. İdari binamızda küçük bir alanda uygulama yaptırdık. Gerçekten çok güzel bir ürün. Diğer alanlarda da bu ürünü tercih edeceğiz.

  5. modüler bir zemin kaplama malzemesi uygulma kalitesi tartışılmaz. teşekkürler

  6. Atiye Kaya Kilis 4 Ocak 2017 saat 03:41 Cevapla

    Şirketimizin idari binasında tercih ettik. Yükseltilmiş döşemeyi ve zemin kaplama işini yaptılar. Çok yardımcı oldular. doğru yönlendirdiler. teşekkür ederiz. iyi çalışmalar dileriz Emre Bey!


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir