20 Ara 2016
Aralık 20, 2016

Yeni Tarkett Ürünleri

0 Yorum

tarkett_logo

Tarkett’in Yeni PVC Ürünleri

Tarkett Flooring Co. Dünyanın en büyük PVC zemin kaplama ürünleri üreticisi olup, yalnızca ülkemizde değil, dünyada da bu alanda en çok tercih edilen markadır.

Mast Yapı, Tarkett Flooring Company’nin Türkiye’deki ve Türki Cumhuriyetler’deki en büyük iş ortaklarından biridir!

Mast Yapı ve Zemin Kaplama Çözümleri olarak, Tarkett gibi dünya devi bir şirketin trendleri belirleyen ürünlerini siz değerli müşterimizle buluştururken, sektörde trendleri belirleyen kritik bir şirket haline geliyoruz.

Son yıllarda LVT yani Lüks Vinil Karosu alanında yapılan yatırımlarını arttıran Tarkett Flooring Company, üretimini yapmış olduğu;

  • ID Inspiration
  • ID Square

Ürünlerinde yeniliklere gitti. Bu değişimler sayesinde ürünlerin renk, desen ve boyutlarında değişikliklere gitti. Yapılan değişimler kullanıcılara farklı ebatlarda zengin görsele sahip modüler ürünler sundu.

 

ID Inspiration 55-70

ID Inspiration serisi LVT parke olarak bilinse de ürün kataloğunu incelediğinizde metal, seramik, granit hatta deri görsellerine sahip renk ve desenlere sahip olduğunu görebilirsiniz.

Son yapılan değişikliklerle beraber, ID Inspiration serisi daha fazla parke görünümlü ürünlere sahip olurken, tekstil görünümlü ürünlere de kartelada yer verildi.

ID Square

Square ürünü bir önceki serisinde 4.00 mm ve 4.50 mm kalınlığında iken yenilenen ID Square 4.50 mm toplam kalınlık ile 0.80 mm üst aşınma tabakası kalınlığına sahip bir ürün haline geldi.Ürün artık yalnızca 50 cm x 50 cm yerine farklı boyutlarda da bulabilmek mümkün. Ayrıca ürün görsel anlamda zenginleştirildi.

ID Inspiration Loose Lay

Tarkett Türkiye’de sıkça tercih edileceğini düşündüğü yeni tasarım ahşap görünümlü 4.50 mm toplam kalınlığa ve 0.55 mm üst aşınma tabakasına sahip ürünüyle sektörün en çok tercih edilen ürünlerinden birinin üretimine başladı.

Satış ve Uygulama

Tarkett bayileri arasında yurt içi ve yurt dışında pek çok projeye imza atan Mast Yapı ve Zemin Kaplama Çözümleri iletişime geçerek ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir