28 May 2016
Mayıs 28, 2016

Yükseltilmiş Döşeme Kaplaması

1 Yorum

zemin

Yükseltilmiş Döşeme Kaplaması

Son yıllarda modern bir görünüm sağlamasının yanı sıra modüler yapıda olan; elektrik su data tesisatları ile iklimlendirme sistemlerinin gizlenmesi ve yaşanabilecek bir arızada müdahale etme  imkanı sunması sebebiyle özellikle ofis zeminlerinde yükseltilmiş döşeme tercih edilmektedir.

Yükseltilmiş döşeme panellerinin yüzeyi iki şekilde kaplanmaktadır. Birincisi fabrikada üretim sırasında preslenerek yapılan pvc kaplama, ikincisi ise yükseltilmiş döşeme panelleri zemine döşendikten sonra üzerinin pvc zemin kaplama malzemeleri ve ya karo halı ile kaplanması.

Yükseltilmiş döşeme üzerine presleme yöntemiyle yapılan malzemeler 2 mm kalınlığındadır. Panellerin dört bir yanında küçük tırnaklar vardır ve 2.00 mm kalınlığındaki pvc, bu tırnaları absorbe edemez. Zaman içerisinde tırnaklar belirginleşmeye başlayarak, kötü bir görüntü oluşturur. Diğer bir dezavantaj ise preslenen döşemede yaşanabilecek deformasyon sonrası pvc tadilat edilemez. Sırf bu yüzden paneli komple değiştirmek zorunda kalırsınız. Son olarak paneller arasındaki derzler zaman içerisinde  belirgin bir hale gelerek, kötü, şık olmayan bir görüntü oluşturur.

Yükseltilmiş döşeme üzerine uygulanması en doğru olan malzeme grubu, Lüks Vinil Karosu’dur (LVT)..

Lüks Vinil Karoları, özel ebatlı ve özel kalınlıklarda üretilen pvc zemin kaplama malzemeleridir.

Mast Yapı ve Zemin Kaplamaları olarak, Tarkett ve Gerflor gibi dünyanın en büyük zemin kaplama şirketlerinin bayiliğini yapmaktayız. Bu iki büyük şirketin yükseltilmiş döşeme üzerine uygulanabilecek ürünleri:

– Tarkett

  • ID Square
  • ID Loose Lay

– Gerflor

  • Saga

Konu ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz uygun olduğunuz bir gün ve saatte sizleri ziyaret ederek, sorularınızı yanıtlayabilir, alternatif çözümler sunarak, çözüm ortağınız olabiliriz.

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ TALEBİ

RANDEVU TALEBİ

Ürün hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz
Bir Yorum | Yükseltilmiş Döşeme Kaplaması
  1. Bilgilendirme için teşkkrlr


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir